איך זה עובד?
בכל יום מתפרסם בעמוד הבית של daybuyday דיל שהשגנו במיוחד עבורכם למגוון חנויות,פינוקים ומוצרים שיעשו לכם את החיים טובים (וזולים) משמעותית בהנחות ענק! על מנת שלא תפספסו, באפשרותכם לקבל את הדילים שעולים באתר ישירות לתיבת המייל שלכם.
שאלה 3?
תשובה 3
שאלה נוספת לאיך זה עובד?
תשובה נוספת לאיך זה עובד...
כיצד זה עובד

בכל יום מתפרסם בעמוד הבית של  daybuyday דיל שהשגנו במיוחד  עבורכם למגוון חנויות,פינוקים ומוצרים שיעשו לכם את החיים טובים (וזולים) משמעותית  בהנחות ענק! על מנת שלא תפספסו, באפשרותכם לקבל את הדילים שעולים באתר ישירות לתיבת המייל שלכם.

בפעולה פשוטה וקלה על כפתור לחץ כאן לקנייה אתם מזמינים את הדיל שאתם חפצים בו ומקווים שמספר הרוכשים יגיע למספר המינימאלי המופיע בהצעה. בעצם, במקום לקוות עדיף שתמליצו ותשתפו כמה שיותר חברים ומכרים, ובכך תגדילו את הסיכוי להגיע למינימום הרוכשים הנדרש לקבלת העסקה במחיר המיוחד.

במידה ומספר הרוכשים יגיע למספר עסקאות המינימום שנדרשו  לטובת המחיר המיוחד, הדיל ייכנס לתוקף ואתם תחוייבו בסכום המופיע בהצעה. אתם תקבלו במייל הודעה על כך ותקבלו את השובר למימוש הדיל המיוחד בבית העסק שבחרתם. במידה והדיל לא ייכנס לתוקף עקב מיעוט במספר הרוכשים לא תחוייבו כלל!

עכשיו שאתם מבינים איך הכל עובד, כל מה שנשאר לכם זה לעבור לדף הדיל היומי שלנו ולהתחיל להנות!