נשמח לקבל כל פנייה אל שירות הלקוחות של DayBuyDay: לרבות הצעות ודילים שנשיג עבורכם, פנייה של עסקים המעוניינים להצטרף וכמובן שירות לקוחות וכל שאלה שעולה על דעתכם

כתובתינו

זבוטינסקי 81 ראשון לציון מיקוד 75285  ראשון לציון

אפשרויות עסקיות

מידע לעסקים

מדריך פינוקים אישי  המביא לכם בכל פעם מחדש דיל שווה ובלעדי במיוחד למגוון חוויות, פינוקים ומוצרים שיעשו לכם את החיים יפים (וזולים) יותר, בהנחות ענק.

 

 עושים טוב לעסקים

לעיתים מופיע רעיון שמשנה את צורת התנהלות העסקים בעולם. האינטרנט והפייסבוק כבר השפיע על צורה בה אנו מתקשרים, לומדים ועושים קניות.
עכשיו DayBuyDay משפר עבורך  את צורת הקידום והשיווק של בית עסק. אנו נעשה עבורך שימוש בקבוצות רכישה מאגרי לקוחות יוקרתיים ורשתות חברתיות ע"מ להביא מאות ואפילו אלפי לקוחות חדשים לעסק שלך.


DayBuyDay מציע עסקה שהכי כדאי לעשות, לראות, לאכול או לקנות באזורים שונים בארץ. אם מספיק אנשים מסכימים להצעה שלך, העסקה תבוצע. אם לא ,אף אחד לא מחויב. ואין עסקה

ע"י סגירה של  דיל מותאם אישית לעסק שלך ולקהל הגולשים שלנו  וכמובן קביעת מספר מינימאלי של קונים ולקוחות שתהיה מעוניין בהם , הקונים ייהנו מהצעה אטרקטיבית, והעסק יתחיל ליהנות מתנועת לקוחות חדשים העצמת המותג  והרחבת מעגל  לקוחות חדשים שיבקרו בעסק יצטרפו למעגל הלקוחות שלך .

באם תהית שאולי אם הם כבר לקוחות שלך?

לקוחות שכבר קיימים אצלך ייהנו מהטבה  מיוחדת לאחר כל מה שקנו ממך , וזה יעצים את המותג שלך

ולא לשכוח ! אף אחד לא בא לבד ...
 

אז איך מתחילים?


הכי קל שיש! אנחנו נעזור לך לתכנן עסקה שתתאים לצרכים שלך. אתה לא משלם לנו אפילו שקל אחד. מה אנחנו מרוויחים מזה? אנחנו מרוויחים אחוז מסויים מכל לקוח  שאנו משיגים עבורך. במילים אחרות אנחנו מרוויחים אך ורק אם אתה מרוויח.המודל הינו נטול סיכון, כך שאנו שמים את העסק שלך לפני הכל! ברגע שההצעה שלך תופיע באתר, אלפי המשתמשים שלנו יחשפו להצעה שלך, ולעסק שלך, וירכשו את הדיל שלך בקלות.

אנחנו והלקוחות שלנו פעילים בכלים כמו פייסבוק וטוויטר וברשותנו מאגר אימייל משובח וכל זאת כדי  להביא לחשיפה אדירה של העסק שלך ובחינם

. לאחר פרסום הדיל שלך, אנו שולחים את הקופון ללקוחות שקנו, ולך צ'ק ורשימת קופונים שעליך לכבד. פשוט לא?

 

אז למה  DayBuyDay ?


אתה תמיד  מחפש לקוחות חדשים? אין דרך מהירה ואטרקטיבית  יותר מהשירות של  DayBuyDay להגשים זאת ולהבטיח עבורך לקוחות מצוינים.

דרך עסקה איתנו אתה מבצע מכירה ישירה ללקוחות שמחפשים אפשריות בילוי וחוסך זמן ומאמץ .במקביל  מחלקת השיווק המקצועית שלנו דואגת  לך למערך פרסום וקידום מיוחד ללא כל עלות נוספת.
העסק שלך יקבל תנועה של לקוחות בחודשים הקרובים שישתמשו בקופון שלהם, וגם יחזרו בהמשך.


בהשוואה לדרכי הפרסום המסורתיות שבהם אתה משלם אלפי ועשרות אלפי שקלים לפרסומת  או קמפיין ומקווה שלקוחות יגיעו מקמפיינים שונים , פה הלקוחות מובטחים, ואתה רואה את התוצאות מיידית - כשפנים חדשות מבקרות בעסק שלך מידי יום.


עם DayBuyDay תהנה משיטת פרסום כיפית ומעניינת, בעידן בו אנשים מנסים רק להתעלם מפרסומות. אנחנו פלטפורמת בילוי וקניה   ממש מדריך פינוקים אישי שמשווק את הדילים   הכי יוקרתיים ושווים ברשת .

חשיפה ותקציבי פרסום ושיווק עולים המון כסף ולרוב כספך מתבזבז ללא  כל  החזר על ההשקעה

כאן  איתנו אין מה להפסיד ...

 תחשוב על דיל לא רגיל עבור לקוחות פוטנציאלים ותתחיל להינות מלקוחות חדשים עכשיו!!!

התקשר ל- 0523108217 למומחי השיווק שלנו

 ותהיה גם אתה  שותף להצלחה !

  

רישמו את המייל ותתחילו ליהנות